close icon
page-title
Diuna
Diuna

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Dune
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Dino De Laurentiis Company

Diuna Filman - Oglądaj Cały film Online

star6.2
2815Ocen
date1984
date2h 17m

Skomentuj

 • avatar

  Typer Futbolu

  |2 godziny temu
  Klimat Diuna nie do podrobienia, mega - chyba od razu wyląduje na liste ulubionych!
 • avatar

  ChilloutCinephile

  |7 dni temu
  Klimat totalnie mnie wciągnął, super sprawa
 • avatar

  FilmNoirFan

  |10 dni temu
  Zostawił mnie z otwartą buzią, nieźle
 • avatar

  LateNightLurker

  |10 dni temu
  Całkiem niezły twist na koniec, nie spodziewałem się 💀💀💯
 • avatar

  SerialowaZuza

  |12 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  WorldEXC12

  |14 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jak wybrać się na podróż kosmiczną?

Przeżyj niesamowitą przygodę w odległej galaktyce dzięki filmowi Diuna. Ta ekranizacja kultowej powieści Franka Herberta zabierze Cię w fascynującą podróż do świata mrocznej przyszłości. Poznaj losy rodu Atrydów, który przejmuje kontrolę nad planetą Arrakis, jedynym źródłem niezbędnej do podróży kosmicznej przyprawy.

Diuna

Akcja przygodowa o przyprawie z gwiazd

Diuna to tętniąca akcją opowieść science-fiction, która wciąga widza w wir walk o władzę, intryg i odkryć kosmicznych tajemnic. Śledzisz losy Paula Atrydy, młodego arystokraty, który musi stawić czoła wyzwaniom na niebezpiecznej planecie Arrakis. Tam toczy się walka o kontrolę nad najcenniejszym surowcem we wszechświecie – melange, zwanym "przyprawą".

Epicka batalia o przetrwanie

Wraz z Paulem przeżyjesz bezlitosną walkę o przetrwanie na pustynnej planecie. Zagrożenia czyhają na każdym kroku, zarówno ze strony bezwzględnych wrógów rodu Harkonnenów, jak i groźnych sztormów i tajemniczych istot zamieszkujących Arrakis.

 • Wciągająca fabuła inspirowana klasyczną powieścią science-fiction
 • Starcia między potężnymi rodami o władzę kosmiczną
 • Spektakularne efekty specjalne i wizjonerskie krajobrazy

Gdzie obejrzeć Diuna cały film za darmo?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć Diuna online bez ponoszenia kosztów, dobrym wyborem jest portal filman cc. Ta znana strona oferuje dostęp do wielu filmów, w tym również Diuna cały film za darmo. Oczywiście, nie jest to jedyny serwis udostępniający ten tytuł – możesz poszukać go również na innych popularnych platformach. Filman cc to jednak wygodna i legalna opcja, dzięki której w prosty sposób obejrzysz ekranizację klasycznej powieści science-fiction.

Reżyser kultowego Dziecka rosną: David Lynch wznowił klasykę

Diuna to nie tylko kolejna ekranizacja kultowej powieści science-fiction. To również powrót do tego świata przez jednego z najwybitniejszych reżyserów w historii kina. David Lynch, twórca takich hitów jak Człowiek Elefant czy Miasteczko Twin Peaks, podjął się ambitnego zadania zrealizowania tej klasycznej opowieści na nowo. Jego wizja odegrała kluczową rolę w przeniesieniu porywającej historii na wielki ekran.

Mroczna wizja przyszłości z pazurem Lyncha

Miłośnicy twórczości Davida Lyncha z pewnością rozpoznają jego charakterystyczny styl w tym projekcie. Chociaż Diuna cały film online należy oglądać ze świeżą perspektywą, nie można zaprzeczyć, że reżyser wpłynął na powstawanie klimatu mrocznej, niepokojącej przyszłości pełnej tajemnic.

Diuna

Kinowe wizje przyszłości: Dune a utopia czy dystopia?

W świecie Diuna granica między utopią a dystopiią jest bardzo cienka. Z jednej strony, ludzkość pokonała ogromne odległości i skolonizowała odległe planety. Z drugiej jednak, ten rozwój przyszedł za ogromną cenę - brutalne walki o władzę i surowce toczą się na całej przestrzeni kosmicznej.

Film Diuna online zadaje pytanie, czy w przyszłości uda się zbudować prawdziwie doskonałe społeczeństwo. Podczas gdy ludzkość zyskała niewyobrażalne możliwości dzięki przyprawie, jednocześnie ta cenna substancja stała się źródłem konfliktów i zniszczeń. Obejrzyj zatem tę epicką opowieść, aby zgłębić uniwersalne dylematy: czy postęp zawsze wiąże się z poświęceniami, a bezpieczeństwo z rezygnacją z wolności?

Paul Atryda i jego rodzinne zmagania na bezlitosnej pustyni

W centrum wydarzeń Diuna cały film znajduje się Paul Atryda, dziedzic potężnego rodu arystokratycznego. Kiedy jego rodzina obejmuje władzę nad planetą Arrakis, młody bohater musi stawić czoła niebezpiecznym wyzwaniom na tej niegościnnej pustyni. Jego zmagania nie tylko obejmują walkę o przetrwanie, ale również wewnętrzną przemianę i odkrywanie tajemnic swojego przeznaczenia.

Śledzenie losów Paula i jego bliskich pozwoli Ci zrozumieć głębię konfliktu i uniwersalne przesłania w tej zdumiewającej sadze. Przeżyj razem z bohaterami determinację, nadzieje i dramaty w nieubłaganej walce o panowanie we wszechświecie.

9 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 2815

Udostępnij