close icon
page-title
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Dark Phoenix
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Genre Films

X-Men: Mroczna Phoenix Filman - Oglądaj Cały film Online

star6
6229Ocen
date2019
date1h 54m

Skomentuj

 • avatar

  Typer Futbolu

  |4 godziny temu
  Klimat X-Men: Mroczna Phoenix nie do podrobienia, mega - chyba od razu wyląduje na liste ulubionych!
 • avatar

  WesternWanderer

  |3 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  WorldEXC12

  |4 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  FlickFlair

  |4 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  ChilloutCinephile

  |12 dni temu
  Klimat totalnie mnie wciągnął, super sprawa
 • avatar

  LateNightLurker

  |13 dni temu
  Całkiem niezły twist na koniec, nie spodziewałem się 💀💀💯
 • avatar

  FilmNoirFan

  |14 dni temu
  Zostawił mnie z otwartą buzią, nieźle
 • avatar

  SerialowaZuza

  |14 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć Mroczną Phoenix online w Polsce?

Poszukujesz sposobu na obejrzenie najnowszej odsłony serii X-Men - Mroczna Phoenix? Ten film jest obecnie dostępny na kilku popularnych platformach streamingowych w Polsce. Jedną z opcji jest filman-cc.org, gdzie możesz legalnie i wygodnie obejrzeć Mroczną Phoenix online. Platforma oferuje szeroki wybór filmów i seriali, a także wysoką jakość strumieniowania. Warto jednak sprawdzić również inne serwisy VOD, takie jak Netflix, Player.pl czy Rakuten TV, które mogą również mieć ten tytuł w swojej ofercie.

X-Men: Mroczna Phoenix

Jak zmieniła się Jean Grey po zyskaniu potężnej mocy?

W Mrocznej Phoenixśledzimy losy Jean Grey, jednej z pierwszych członkiń drużyny X-Men. Jean od zawsze posiadała niezwykłe zdolności telekinetyczne i telepatyczne, jednak po pewnym tragicznym wydarzeniu zyskuje dostęp do ogromnej, niemalże nieograniczonej mocy kosmicznej. Ta przemiana nie tylko wzmacnia jej zdolności, ale także zmienia Jean w istotę znaną jako Mroczny Phoenix.

Opanowana przez tę potężną, niszczycielską siłę, Jean staje się niebezpieczna zarówno dla siebie, jak i dla otaczających ją osób. Jej dawni przyjaciele z X-Men muszą podjąć trudną decyzję, czy będą w stanie ją uratować, czy też będą zmuszeni ją powstrzymać, by uchronić świat przed zagładą.

Wewnętrzna walka Jean z mroczną mocą

Jednym z kluczowych wątków filmu jest wewnętrzna walka Jean Grey z mroczną, destrukcyjną energią, która ją opanowała. Widzimy, jak bohaterka próbuje zachować swoje człowieczeństwo i nie dać się całkowicie pochłonąć przez tę potężną, niemal boską moc. Mroczny Phoenix przedstawia mroczną, ale i wzruszającą historię o sile charakteru i przyjaźni.

Recenzja obsady i twórców Mrocznego Phoenixa

Mroczna Phoenix to dzieło uznanego scenarzysty i reżysera Simona Kinsberga, który ma na swoim koncie m.in. kultowe filmy z serii X-Men, takie jak "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" i "X-Men: Apocalypse". W główną rolę Jean Grey wcieliła się doskonała Sophie Turner, którą mogliśmy podziwiać w serialu "Gra o tron". U jej boku występują także dobrze znani fani serii X-Men aktorzy, jak James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult.

Obsada i twórcy to z pewnością jeden z największych atutów Mrocznej Phoenix. Doświadczeni artyści doskonale wyczuwają klimat tego uniwersum i przekazują emocje towarzyszące relacjom między postaciami. Szczególnie dobre recenzje zbiera kreacja Sophie Turner, która w niezwykle przekonujący sposób oddała mroczną przemianę swojej bohaterki.

Brawurowa akcja i efekty specjalne w najnowszej odsłonie X-Men

Fani serii X-Men z pewnością nie będą zawiedzeni poziomem akcji i efektów specjalnych w Mrocznej Phoenix. Film oferuje prawdziwą ucztę dla oczu, łącząc dynamiczne sceny walk i pościgów z imponującymi scenami wykorzystującymi najnowsze technologie CGI. Potężne zdolności mutantów, takie jak telekinezy Jean Grey czy laserowe promienie Cyklopa, zostały przedstawione w niezwykle efektowny i wciągający sposób.

Twórcy nie oszczędzali środków na realizację widowiskowych scen zniszczenia i walk kosmicznych, a budżet produkcji Mrocznej Phoenix sięgnął aż 200 milionów dolarów. Możemy podziwiać epickie starcia na tle futurystycznych pejzaży, a także zaskakujące zwroty akcji, które na długo pozostaną w pamięci widzów.

X-Men: Mroczna Phoenix

Przyszłość X-Men po Mrocznym Phoenixie

Mroczna Phoenix była ostatnim filmem należącym do głównego uniwersum X-Men stworzonego przez 20th Century Fox. Po przejęciu studia przez Disneya prawa do serii powróciły do Marvel Studios, co rodzi pytania o dalsze losy tych kultowych bohaterów.

Choć Mroczna Phoenix nie odniosła szczególnego sukcesu kasowego, wciąż cieszy się uznaniem fanów i krytyków. Możliwe, że w przyszłości zobaczymy nowe filmy o X-Men włączone do Marvel Cinematic Universe. Na razie jednak los mutantów pozostaje niepewny, a Mroczna Phoenix stanowi swego rodzaju zamknięcie tej fascynującej historii.

Nowi X-Men w MCU?

Fani już spekulują, jakich aktorów moglibyśmy ujrzeć w rolach X-Men w potencjalnych nowych filmach osadzonych w uniwersum Marvela. Pojawiają się głosy, że warto pozostawić tej serii nieco czasu na odpoczynek, zanim zostanie ponownie wskrzeszona z zupełnie nową obsadą i wizją twórczą.

Najnowszy film ze świata X-Men - warto obejrzeć?

Mroczna Phoenix to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników komiksowego świata X-Men i filmów superbohaterskich. Nawet jeśli nie jest to może najlepsza odsłona tej serii, z pewnością dostarcza sporo emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Warto obejrzeć Mroczną Phoenix cały film online, aby przeżyć tę mroczną, pełną akcji historię o potędze mocy Jean Grey i wewnętrznych rozterka tej bohaterki. Imponujące efekty specjalne, charyzmatyczna obsada oraz wciągająca fabuła robią z tego tytułu świetną propozycję na wieczór pełen wrażeń.

Możesz obejrzeć Mroczną Phoenix legalnie i wygodnie na platformach VOD, takich jak filman.cc czy innych serwisach streamingowych dostępnych w Polsce. Przekonaj się sam, dlaczego ten film jest tak chwalony przez krytyków i fanów!

5 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 6229

Udostępnij